טיול יום לאיים והאגמים סביב קורון

 טיול יום לאיים והאגמים סביב קורון

אחת הדרכים הטובות ביותר ליהנות מהסביבה היפהפיה של קורון, היא עם הטיול המקיף הזה – שלוקח אתכם לכל היעדים היפים ביותר. בתחילת היום, מיניואן יאסוף אתכם מהמלון שלכם ויביא אתכם אל המפרץ הקרוב. שם תקבלו את ציוד הצלילה שלכם (שנורקלינג) ותפליגו עמוק אל תוך מי המפרץ. התחנה הראשונה שלכם, היא גם אחד היעדים המומלצים ביותר סביב קורון – חוף CYC. החול כאן לבן כפי שלא ראיתם בשום מקום אחר, המים צלולים לחלוטין ויחסית רדודים, מה שהופך את החוף הזה למושלם לשחייה קלילה או סתם הליכה איטית במים. משם תמשיכו לחוף אטוויאן, שממנו ניתן להמשיך לטיול לקווין ריף, הלגונה הירוקה או לאי השוניות.

לקראת סוף היום, תמשיכו אל אגם קייאנגאן ואל טווין לגון, שם תיהנו מזמן פנוי לחקור ולגלות את כל המקומות החבויים והיפהפיים שבאזור הזה. זה בדיוק הזמן לשלוף את ציוד הצלילה ולעבור מאגם לאגם עם הראש בתוך המים. כשהתיאבון יתחיל להשתלט עליכם, המדריכים שלכם יפרשו ארוחת צהריים בסגנון ברביקיו ופירות ים, לפני שתחזרו למפרץ ומשם עד המלון.

הטיול כולל מדריך דובר אנגלית, ציוד צלילה, ביטוח, מיסי כניסה לאיים, ארוחת צהריים, חטיפים ושתייה ללא הגבלה ואיסוף והחזרה למלון. זהו אחד הטיולים המומלצים ביותר בקורון.

למידע נוסף והזמנת האטרקציה> (נפתח בטאב חדש)”>

  • Leave a Reply

    האימייל לא יוצג באתר.