פוסטים

אוסלוב – סבו

admin

admin

אוסלוב היא עיר קטנה (עם כ-30,000 תושבים), שנמצאת במחוז סבו. הסיבה העיקרית שתיירים רבים מגיעים לאוסלוב היא שממנה אפשר לצאת לצלילה עם כרישי לוויתן, אחת האטרקציות היפות והמומלצות ביותר לכל מטייל ומטיילת בפיליפינים. אבל מלבד הצלילה המפורסמת, יש עוד לא מעט דברים שאפשר למצוא באוסלוב. אם אתם מגיעים מסבו, תוכלו לקחת מונית ישירות משדה התעופה (בערך מאה שקלים) אל אוסלוב. אבל מומלץ בחום להמשיך מסבו אל מואלבואל לפני כן, אפילו ליום אחד, כדי לצאת לצלילה עם אלפי הסרדינים הכסופים.

מלבד צלילה עם כרישי לוויתן, האטרקציה הפופולרית ביותר מאוסלוב היא השייט לאי סומילון. זה פשוט אי עם חופים נפלאים להעביר בהם את היום. יש כאן אולי את החול הלבן ביותר שתראו במדינה, מים צלולים, ואווירה של בידוד מוחלט מהעולם. זה שייט קצר של רבע שעה, זול מאוד (פחות מעשרה שקלים לשייט ו"אגרת כניסה לאי") ומהנה ביותר. כשאתם חוזרים מהצלילות שלכם, תוכלו לנסוע עשר דקות אל מפלי טומאלוג. הכניסה בתשלום סמלי, וזה מקום טוב וקריר להירגע בו.

מאוסלוב תוכלו להמשיך לבוהול, או להגיע ישירות לחופים הנהדרים של פנגלאו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אוסלוב הפיליפינים

אודות

מדריך פיליפינים למטיילים ! כל המידע על מנילה, אל נידו , פלוואן , סבו ובורקאי – המלצות, טיפים, מסלולים ואטרקציות .כאן תמצאו מידע מקים לטיול שלכם בפיליפינים !

חדשות ועדכונים

קבל את התוכן הטוב ביותר מועבר ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך!