האי פלאווי

'admin'

'admin'

פלאווי נמצא בקצה הצפון-מזרחי של הפיליפינים (צפונית ללוזון). למרות שהאי יחסית קטן ומבודד מהאזורים המרכזיים של המדינה, יש בו אזורים מסחריים מפותחים ומודרניים מאוד. יחד עם קו החוף היפהפה שלו, האי הזה משלב בין חדש וישן, ובין טבע לבין בנייה יוצאת דופן.

חופשה בפיליפינים – מידע שימושי למטייל

הזמנת פזו פיליפיני (PHP) בנתב"ג – טיפים ומידע למטייל

השכרת רכב בפיליפינים – השוואת מחירים ומידע שימושי

אינטרנט, סלולרי ותקשורת בפיליפינים

טיסות לפיליפינים – השוואת מחירים והזמנות

טיסות פנים בפיליפינים – השוואת מחירים והזמנות

בנוגע לטבע, אתם יכולים לצפות לראות כאן עוד מאותם חופים לבנים, שיכול להיות שכבר זכיתם לראות ביעדים אחרים בפיליפינים. יש לא מעט הרים שמזמינים אתכם לטיפוס נינוח ושפע של מערות, לגונות ונהרות שאפשר לגלות בקלות.

אחד הדברים הראשונים שכדאי לעשות הוא להגיע אל המגדלור העתיק שעל האי. מבנה האבן המרשים הזה עומד כאן יותר ממאה שנה, וכל האזור סביבו מקסים. העובדה שהמבנים האפורים והקרים האלו מוקפים בכל-כך הרבה טבע ירוק, הופכים אותם לכמעט קסומים.

האי הזה, שעשוי ברובו מבזלת ושאריות של התפרצויות געשיות, הוא ביתם של קהילות חקלאיות ספורות, ושל לא מעט דייגים. מלבד האזורים המסחריים, זה אזור די מחוספס ולא-מפותח, שזה נהדר אם בא לכם להסתובב ולגלות את הטבע של הפיליפינים כפי שהוא נוצר, ולא כפי שמלונות, מסעדות ובעלי אטרקציות רוצים שהוא ייראה.

איך מגיעים

הכי קל יהיה להגיע לעיר הבירה של מחוז קגאיאן – טוגאוגראו. משם תוכלו לתפוס אוטובוס או מיניואן אל סנטה אנה (3 שעות). משם תיקחו טרייק אל מפרץ סאן וינסנט, ומשם סירה אל פלאווי.