טיול יום מסביב להונדה ביי (Honda Bay)

admin

admin

הונדה ביי (מפרץ הונדה) נמצא בצד המזרחי של פוארטו פרינססה, וכולל בחובו מספר איים קטנטנים ויפים עם חופים מדהימים. באזור יש גם מוקדי צלילה מעולים, עם מגוון גדול של דגים צבעוניים, שוניות מפותחות במיוחד והרבה צדפות ענקיות. בבוקר הטיול, אחרי האיסוף מהמלון והפלגה של כחצי שעה, תשכרו ציוד שנירקול, נעליים מיוחדות ו"סנפירים". משם, תעברו לאורך היום בין שלושה יעדים יפהפיים.

העצירה הראשונה שלכם תהיה באי לולי (Luli). השם של האי נגזר מביטוי מקומי שמשמעותו "להופיע ולהיעלם" – כיוון שהאי (שהוא בעצם יותר שרטון מאי) נעלם לחלוטין בגאות, ומופיע בחזרה בשעות השפל. כמו שכבר למדתם לצפות מאיים קטנים בפיליפינים – החול לבן ודק מאוד (כמו פודרה), והמים צלולים – מושלם כדי ליהנות מהחוף עם ספר טוב וקוקטייל (יש בר צמוד), או לקפוץ לים מהמקפצה.

משם תמשיכו לריף פמבאטו (Pambato), אתר הצלילה המפורסם ביותר בהונדה ביי. מדובר על שטח גדול מאוד עם עומק ממוצע של כ-13 מטרים, שתוכלו לחקור בקצב שלכם. הדגים כאן שוחים בקבוצות גדולות ומגוונות, והתחושה היא של צפייה בערוץ דיסקברי. לבסוף, תמשיכו אל האי קוורי (Cowrie), שם תעבירו את החצי השני של היום. כאן תוגש לכם ארוחת צהריים (בסגנון בופה) ותוכלו לדלג בין אוכל, חוף, שחייה ושנורקלינג במים. יש אפילו מכון מסאז' קרוב, אם בא לכם ממש להתפנק. בסוף היום, תוחזרו עד לפתח המלון שלכם.

לפרטים נוספים והזמנת האטרקציה >>