חוף אלונה האי פנגלאו

 חוף אלונה האי פנגלאו

החוף הנהדר הזה ממוקם על האי פנגלאו, שנמצא בבוהול. יחסית לחופים ענקיים ומרכזיים כמו החוף הלבן של בורקאי, זה חוף די קטן. אבל הוא כל-כך יפה, שתוך מספר שנים השמועה הגיעה לכל תייר מבין עניין. אורכו של החוף הוא בסך הכל קילומטר וחצי, כאשר קירות סלע תוחמים אותו משני קצותיו, כך שתוכלו ללכת ברגל מקצה לקצה תוך מקסימום רבע שעה. בשנים האחרונות התחילו להופיע על החול הלבן של החוף מסעדות אופנתיות ומלונות. ובמים הכחולים התחילו “לחנות” סירות חדשות שמציעות לקחת אתכם לאזורי הצלילה הטובים ביותר בעומק הים.

החוף קיבל את שמו אחרי ששחקנית אהובה בשם אלונה אלגרה צילמה בו סרט בשנות השבעים. תושבי המקום התאהבו בה, והחליטו לקרוא לחוף העלום על שמה. מאז, השם תפס והפך נפוץ מאוד (כמו גם החוף עצמו). היום, החוף השקט הזה צבר מוניטין של יעד חובה עבור כל מי שמגיע לבוהול. תוכלו ליהנות משיזוף על החוף, צלילות משובחות (עם עזרתם של מפעילי הסירות או בלי), אטרקציות ימיות וטווח מחירים רחב ונוח.

בעזרת הסירות שמחכות בחוף, תוכלו להגיע לשוניות היפהפיות שבעומק הים. בנוסף, תוכלו לבקש להגיע לאי הקטנטן באליקסאג, שם יש סיכוי לא רע שתוכלו לראות צבי ים בצלילות שלכם. אפשר גם להזמין מראש יום שלם של קפיצה בין איים וחופים, כחלק מסיורים שבהם בדרך כלל תוכלו לראות גם דולפינים וחיות נוספות.

גם בלילה, החוף נותר רגוע ונעים. יש מספר ברים שנפתחים, אבל לא תמצאו מועדונים רועשים או מסיבות המוניות. מצד שני, רוב המסעדות פותחות שולחנות על החוף, מדליקות נרות ונורות עמומות, והופכות ליעד מצוין לזוגות שמחפשים ארוחת ערב רומנטית.

איך מגיעים

אחרי שהגעתם לבוהול (או לעיר טגבילראן – בירת בוהול), תוכלו לקחת טרייק לכאן (20 קילומטרים בערך). מכאן אפשר להמשיך לסבו סיטי או דווקא להתחיל באוסלוב.

admin

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.